Конференция PR

областная конференция предпринимателей
Текущее время: 20 июл 2017, 20:26

Часовой пояс: UTC

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Біопаливо в подарунок від панд
СообщениеДобавлено: 10 дек 2014, 14:47 

Гігантські панди можуть допомогти людям ефективно і без зайвих витрат отримувати біологічне паливо. Справа в тому, що вчені досліджували їх фекалії і виявили в них бактерії, які можуть без праці переробляти рослинні відходи в жири і масла, які згодяться для отримання дизельного палива.

Цей подарунок, самі того не відаючи, піднесли мешканці Мемфіського зоопарку гігантські панди Я-Я з чоловіком Ле-Ле. Вони живуть у вольєрі площею 1,2 гектара, серед звичних для них китайських тварин і рослин. Щодня вони з'їдають тридцять два кілограми свіжого бамбука. І саме це їх улюблене ласощі і привернуло до них увагу дослідників з Університету штату Міссісіпі під керівництвом професора Ешлі Браун.

Напевно, варто нагадати, що найпоширеніше зараз біопаливо - спирт, отриманий з різних харчових культур - має один недолік. Якщо почати широко використовувати його, то це призведе до зменшення посівних площ і підвищення ціни на харчову продукцію. По суті, джерелом біопалива можуть служити шкаралупа, стебла - тобто, залишки від того, що їдять люди, - але тут є складнощі з розщепленням складової їх лигноцеллюлозы. Цей процес є надто дорогим і вимагає обробки кислотами, високими температурами і тисками. Панди зацікавили вчених як раз тим, що вони здатні перетравлювати неїстівний бамбук. Їх мікроби дійсно можуть виявитися вирішенням складної проблеми, пов'язаної з отриманням нових джерел палива, що не завдають шкоди навколишньому середовищу. Це дивно, що є на планеті майже вимерлі тварини, які ще багато чому можуть навчити людство.

Заголовок сообщения: Re: Біопаливо в подарунок від панд
СообщениеДобавлено: 11 июл 2017, 13:51 

вау :o а я и не догадовалась) спасибо что поделились информацией. я вас чтоже кое что интересное оставлю здесь :!: ;)

Часовой пояс: UTC

Letyshops